چکاپ کامل، مثل ساعت کار می کنید؟

آزمایش چکاپ کامل همیشه یکی از بهترین راه ها برای بررسی سلامتی عمومی افراد بوده است. ایمن آغوش این آزمایش را در شکلی جدید به شما ارائه می کند. دیگر لازم نیست نگران نوشته های عجیب و غریب، اعداد بی معنی و تمام آن اصطلاحات فنی پزشکی پیچیده باشید. ما همه چیز را برای شما تا جای ممکن ساده کرده ایم. آزمایش چکاپ کامل ایمن آغوش شامل ۶ پنل اصلی می شود. امکان اضافه کردن آزمایش های اختصاصی هورمون شناسی در صورت علاقه فرد به این بسته وجود دارد. هزینه آزمایش آنلاین چکاپ کامل 

۱-پنل خون شناسی

بخش اصلی این آزمایش ها شامل شمارش سلول های خون، بررسی آنها و مقایسه اندازه و حجمشان با انواع استاندارد خواهد بود. این آزمایش ها در نهایت تصویر بسیار خوبی از سطح سلامت کلی شما در اختیار تیم درمانی قرار خواهد داد.

۲-پنل کبد

جگر مهم ترین عضو در حفره شکمی ما به شمار می آید و هر مشکلی برای آن می تواند تمام سلامتی شما را با چالش جدی روبه رو کند. پنل کبدی ایمن آغوش علاوه بر دو آنزیم اصلی کبدی، بیلی روبین شما را هم اندازه گیری خواهد نمود.

۳-پنل کلیه

آزمایش اوره، کراتین و اسید ارویک در کنار هم به شما کمک خواهد کرد تا در مورد سلامتی کلیه های خود به تصویر بهتری دست پیدا کنید. این آزمایش ها در مورد سطح سوخت و ساز بدن هم به یاریتان خواهند رسید.

۴-پنل قلب و چربی

این بخش شامل تری گلیسیرید به عنوان مهم ترین چربی خون در کنار کلسترول بد و خوب و کلسترول مجموع شما خواهد بود. با نگاهی به نتایج این بخش می توانید در مورد رژیم غذایی، سبک زندگی و از همه مهم تر سلامت قلب و عروق خود تصویری بهتر به دست آورید.

۵-پنل عمومی

آخرین باری که قند خود را اندازه گیری کردید چه زمانی بود؟ درصد مبتلایان به دیابت هر روز در حال افزایش است و این بیماری خطرناک در مراحل آغازین تقریبا هیچ علامت قابل توجهی ندارد. اندازه گیری قند خون به شما کمک می کند بیشتر مراقب خودتان باشید. اندازه آهن و کلسیم را هم به این موارد اضافه کنید تا در بخش عمومی مهم ترین موارد ممکن را در بسته چکاپ کامل ایمن آغوش بررسی کرده باشید.

۶-آنالیز ادرار

این آزمایش علاوه بر کلیه ها، مجاری ادراری و مثانه شما را هم  بررسی خواهد نمود تا تصویری هرچه دقیقتر از عملکرد این دستگاه بسیار پر اهمیت برایتان به ارمغان بیاورد.

۷-موارد اختصاصی

هورمون ها نقش اساسی در تعیین سوخت و ساز و عملکرد شما دارند. بررسی مواردی مانند هورمون TSH  در پنل سوخت و ساز به شما کمک خواهد کرد تا تصویری بهتر از وضعیت کلی بدن خود داشته باشید. آقایان در صورت علاقه می توانند آزمایش PSA یا آنتی ژن اختصاصی پروستات بدهند تا تصویر بهتری از سلامتی این عضو مهم به دست آورند. خانم ها نیز با آزمایش FSH  و LH در کنار پروژسترون و استروژن می توانند تصویر خوبی از کارایی تخمدان ها و سیستم هورمونی خود به دست آورند.

سفارش آزمایش

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

هزینه آزمایش آنلاین چکاپ کامل

هزینه آزمایش آنلاین چکاپ کامل