ندانستن به معنای سلامتی نیست

آزمایشگاه آنلاین بیماری های جنسی ایدز

عدم آگاهی از وضعیت واقعی بدنتان را نباید به سالم بودن تقسیر کنید. چه بسیارند افرادی که پس از تشنج شدید و وارد آمدن آسیب های جدی به کلیه و چشم ها متوجه بالا بودن قند خون خود می گردند.

درصد عمده ای از مبتلایان به هپاتیت سی زمانی پی به این موضوع می برند که برای یک عمل جراحی یا اهدای خون مجبور به انجام آزمایش می شوند! حتما شما هم در مورد انسان هایی که برای سال ها بدون آنکه بدانند به ایدز مبتلا هستند و افراد زیاد دیگری را هم مبتلا نموده اند شنیده اید. ایمن آغوش آمده تا جلوی این وضعیت را بگیرد.

نباید اجازه بدهید ترس از دانستن حقیقت شما را از انجام آزمایش های ضروری بازدارد.

سلامتی بزرگترین سرمایه هر انسانی است و ما در ایمن آغوش به شما کمک می کنیم با آگاهی از وضعیت واقعی سلامتی بدن خود بتوانید هر مشکلی را پیش از جدی شدن شناسایی کرده و با انجام روند درمانی مناسب از دشوارتر شدن شرایط پیشگیری نمایید. شعار ما در ایمن آغوش خیلی ساده است: «از آیندت محافظت کن» و این حفاظت تنها به خود شما خلاصه نمی گردد بلکه همسر، فرزندان، خانواده و هر کس دیگری که دوستش دارید و در طول زندگی با او معاشرت خواهید نمود را هم در بر خواهد گرفت.

آزمایشگاه آنلاین بیماری های جنسی ایدز

درمان با تشخیص شروع می شود

هیچ حسی قابل مقایسه با گرفتن یک نتیجه عالی در آزمایش بیماری های مقاربتی نیست، حس پاک بودن در دنیایی که ۵۰درصد افراد آن حداقل به یک عفونت آمیزشی مبتلا هستند باید هم عالی باشد. اما اگر در آزمایش شما نتایج بدی وجود دارد هم نباید ناامید شوید. تیم متخصص ایمن آغوش آماده است تا به شما کمک کند. چربی خون بالا، کمبود آهن و یا ابتلا به سفلیس این روزها به سادگی قابل درمان هستند، به شرطی که در مراحل اولیه از آنها آگاه شده باشید. آزمایشگاه آنلاین بیماری های جنسی ایدز

حتی در مورد مسائل جدی تر مانند ابتلا به ایدز ،هپاتیت سی یا سرطان ها نیز می توانید روی کمک ما حساب ویژه ای بازکنید و باور داشته باشید که شناسایی هرکدام از این عوامل در مراحل ابتدایی مراحل بهبودی و درمان را به مراتب ساده تر خواهد نمود. اگر ندانید که در چه وضعیتی هستید نمی توانید به خودتان کمک کنید، ما در ایمن آغوش آماده ایم تا تصویری دقیق از سلامتی بدنتان را در اختیارتان قرار دهیم، یک تصویر دقیق و کامل که به لطف آن میتوانید برای حفاظت از آینده خود برنامه ریزی کنید.

ما برای نخستین بار در ایران خدمات غربالگری برای بیماری های مقاربتی را به صورت بسته های ویژه در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم و با ایجاد شبکه ای از آزمایشگاه ها، نمونه گیرهای حرفه ای، تیم تولید محتوای متخصص،مشاورین پزشکی و سفیران آگاهی بخشی امیدواریم بتوانیم گامی موثر در زمینه ارتقا سلامت عمومی جامعه مخصوصا در زمینه بیماری های مقاربتی برداریم.

آزمایشگاه آنلاین بیماری های جنسی ایدز

سفارش آزمایش

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم. آزمایشگاه آنلاین بیماری های جنسی ایدز

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.