برای اولین بار در ایران

همگام با دنیا، برای اولین بار در ایران

ما در ایمن آغوش افتخار داریم که برای نخستین بار در کشور بسته های جامع مخصوص پیش تشخیص بیماری های مقاربتی را برای آگاهی کامل افراد از سطح سلامت در زمینه بیماری های آمیزشی در اختیار هم وطنان قرار داده ایم. بسته های نوآورانه ایمن آغوش تمامی مراحل این فرایند از آگاهی بخشی، مشاوره، طراحی بسته های اختصاصی براساس نیازمندی های هرفرد، نمونه گیری در محل، انجام آزمایش،ارسال سریع نتایج، تحلیل جواب ها و همراهی با شما پس از دریافت پاسخ ها را شامل می گردد. ایمن آغوش آزمایش آنلاین بیماری های مقاربتی جنسی در خانه 

هدف نهایی ما ریشه کنی بیماری های خطرناکی همچون ایدز و زگیل تناسلی در کشور است.

از آنجایی که آگاهی از بیماری گام اول در درمان به شمار می آید، ایمن آغوش بسته های متنوع و کارآمدی را برای شرایط ویژه مانند پیش از ازدواج و بارداری طراحی نموده که با کمک آنها می توان از انتقال احتمالی بیماری های مقاربتی به کسانی که دوستشان داریم پیشگیری نمود.

راحت و کاربردی

تا کنون بسته های مخصوص تشخیص بیماری های مقاربتی به صورت منسجم و تعریف شده در اختیار کاربران ایرانی نبوده و به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که نیازمند این خدمات هستند از نیاز خود بی اطلاع بوده و پس از درک اهمیت موضوع نیز با سر در گمی باید به انواع پزشک های مختلف مراجعه نمایند و پس از پرداخت ویزیت های گران قیمت و صرف زمان ارزشمند هنوز هم نمی توانند به آنچه واقعا نیاز دارند دسترسی پیدا کنند.

مرحله بعدی مراجعه به آزمایشگاه برای نمونه گیری و صرف زمان زیاد در مراکزی است.  که مشخص نیست آیا از توان فنی کافی برای انجام این آزمایش های خطیر برخوردار هستند یا خیر.

دریافت حضوری جواب ها که به معنای تکرار فرایند ترافیک، جاپارک پیدا کردن و مراجعه به آزمایشگاه می باشد را هم به این موارد اضافه کنید تا در نهایت خیلی ساده مانند دیگران از خیر این آزمایش های مهم بگذرید!

به قرن اینترنت خوش آمدید

ما در ایمن آغوش با الگوگیری از موفق ترین ارائه دهندگان آنلاین خدمات آزمایشی بیماری های مقاربتی در جهان، قصد داریم تا با صرفه جویی در زمان و هزینه های شما، امکان انجام این آزمایش های حیاتی را برایتان فراهم آوریم. تنها یک جست و جوی ساده در اینترنت به شما نشان خواهد داد که مراجع بین المللی مهمی مانند سازمان بهداشت جهانی(WHO) مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده (CDC) سازمان بهداشت اروپایی، وزارت بهداشت ژاپن و چندین مرجع سلامت معتبر دیگر انجام روتین آزمایش های مربوط به پایش سلامتی در زمینه بیماری های آمیزشی یا STD Testing را به افراد دارای زندگی جنسی فعال توصیه می کنند.

همگام با جهان پیشرفته

این خدمات در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا،کانادا، بریتانیا، هلند، آلمان، فرانسه و… به تازگی در غالب بسته های ویژه در اختیار جامعه به شدت نیازمند امروزی در این بخش قرار می گیرند. تیم ایمن آغوش نیز وظیفه خود دید تا این خدمت مهم را با کیفیتی که مصرف کننده ایرانی استحقاق آن را دارد برای شما فراهم آورد. در این مسیر نوآورانه و کاملا جدید تیم ما از همراهی تعدادی از برترین پزشکان و آزمایشگاه های تشخیص طبی برتر برخوردار شده که با قرار گرفتن در کنار تخصص اعضای گروه ما همه چیز را برای ارائه بهترین خدمات ممکن از مرحله آگاهی بخشی تا درمان در اختیار شما قرار دهیم.

ایمن آغوش آزمایش آنلاین بیماری های مقاربتی جنسی در خانه

چه کسانی انجام آزمایش های غربالگری برای بیماری های مقاربتی را پیشنهاد می کنند؟

۱- وزارت درمان و آموزش پزشکی متولی اصلی بحث سلامت در کشور به شمار می آید.

براساس راهنمای کشوری مراقبت و درمان عفونت های آمیزشی که معاونت بیماری های واگیر این وزارت خانه در سال ۱۳۹۴ به چاپ رسانده انجام آزمایش های غربالگری یکی از راه های مهم در مدیریت این گونه بیماری ها به شمار می آید. در صفحه ۱۱ این دستورالعمل  آمده است: در تشخیص عوامل بیماری زا، بر استفاده از بهترین روش های آزمایشگاهی در صورت در دسترس بودن تاکید شده است.  در صفحه ۲۰ نیز بار دیگر بر استفاده از امکانات آزمایشگاهی برای غربالگری زنان و مردانی که در خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی قرارداشته اند تاکید گشته است. برای مطالعه متن کامل راهنمای کشوری مراقبت و درمان عفونت های آمیزشی روی لینک زیر کلیک کنید.

راهنمای کشوری مراقبت و درمان عفونت های آمیزشی

ایمن آغوش آزمایش آنلاین بیماری های مقاربتی جنسی در خانه

۲- همانگونه که این مطلب در اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران توضیح می دهد: « تشخیص آلودگی به ویروس فقط از طریق آزمایش خون مشخص می ‏شود. »

۳-  سازمان بهداشت جهانی یا WHO یکی از شناخته شده ترین ارئه دهندگان دستورالعمل و نقشه های راه برای مسائل بهداشتی به شمار می آید.  و آنها به صورت رسمی در دستورالعمل مخصوص جهت گیری عمومی در زمینه کنترل بیماری های مقاربتی انجام آزمایش های غربالگری برای تشخیص این بیماری ها در افراد فعال از نظر جنسی را توصیه می نمایند.

۴- مرکز کنترل بیماری های واگیر ایالات متحده یا Centers for Diseases Control که یکی از برترین سازمان های دولتی در زمینه سلامتی و درمان در سطح جهانی به شمار می آید.  در وب سایت رسمی خود به افرادی که از نظر جنسی فعال هستند توصیه می کند.  که به صورت جدی پیگیر انجام آزمایش های مربوط به غربالگری بیماری های مقاربتی باشند.

۵- انجمن بیماری های مقاربتی آمریکا یا ASHA نیز دیگر سازمان درمانی بسیار معتبر در سطح جهانی به شمار می آید.  که به صورت رسمی  افراد را به انجام آزمایش بیماری های مقاربتی تشویق می کند، در این صفحه آمده است که: اکثر افراد فکر می کنند اگر به بیماری های آمیزشی مبتلا باشند متوجه خواهند شد، این طرز فکر اشتباه است!

ایمن آغوش آزمایش آنلاین بیماری های مقاربتی جنسی در خانه

چند نمونه از ارائه دهندگان بسته های آزمایشی بیماری های مقاربتی در سطح جهانی

پیرو این دستورالعمل و توصیه نامه ها، مراکز ارئه دهنده خدمات آزمایشی برای بیماری آمیزشی در تمامی کشورهای پیشرفته جهان به وجود آمده اند.  و مشغول ارائه خدمات می باشند.  در ادامه به صورت لیست گونه تعدادی از برترین نمونه های  این خدمات و کشور محل ارائه آزمایش ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا متوجه شوید آزمایش های غربالگری برای بیماری های مقاربتی تا چه اندازه در سطح دنیا معمول و مهم هستند:

۱- stdtest.com

آنها با ۴۰۰۰ آزمایشگاه در سرتاسر آمریکا همکاری می کنند و تا کنون بیش از دویست هزار آزمایش غربالگری موفق به ثبت رسانده اند.  چنین ارقام بزرگی به خوبی نشان می دهد که در کشوری مثل ایالات متحده با یکی از پیشرفته ترین سیستم های درمانی جهان هم آزمایش های بیماری های مقاربتی یکی از راه حل های مهم در آگاهی افراد از وضعیت آلودگی و یا سلامت خود و شریکشان به شمار می آید.

۲- stdaware.com

این مجموعه آمریکایی یکی از پیشروها در زمینه آزمایش بیماری های مقاربتی به شمار می آید.  و به نوعی از آن به عنوان نخستین ارائه دهنده بسته های آزمایشی نام برده می شود.  بسته آزمایشی کامل آنها شامل ده بیماری مختلف می باشد(مشابه پنل کامل آقایان و خانم های ایمن آغوش) و با قیمت ۲۴۹دلار به فروش می رسد.

۳- onedayclinic.nl

این مجموعه در کشور هلند واقع شده و پنل اصلی خود که شامل آزمایشات برای پنج عامل کلامیدیا،سوزاک، هپاتیت ب و سی، سفلیس و ایدز می باشد را با قیمت ۱۵۰ یورو ارائه می کند.

۴- dokteronline.com

اگر آلمانی بلد هستید حتما سری به این وب سایت بزنید، آنها خدمات آزمایشگاهی خوبی برای انواع بیماری های مقاربتی ارائه می کنند.

۵- thesticlinic.com

انگلیسی ها هم چندین ارائه دهنده خدمات آزمایش بیماری های آمیزشی دارند که این یکی از آنها به شمار می آید. بسته ویژه آنها با قیمت ۲۴۹پوند یکی از گران قیمت ترین نمونه ها در سطح جهانی به شمار می آید.

۶- pctclinic.com

ژاپنی ها به طول عمر بالا و سلامتی عالی مشهور هستند، این مردم برای دست یابی به چنین نتایجی پیشگیری را در مرکز توجهات خود قرار داده اند و در نمونه هایی مانند این آزمایشگاه پنل های شامل آزمایش های ایدز،کلامیدیا، سفلیس و سوزاک را با قیمت ۱۲۰۰۰ ین به مشتریان خود ارائه می کنند.

چرا باید خود را برای بیماری های مقاربتی آزمایش کنید؟

۱-دیگر لازم نیست خجالت بکشید، تیم ایمن آغوش از افراد حرفه ای در این زمینه تشکیل شده که به تمامی پرسش های شما پاسخ خواهند داد.

۲-فرایند انجام آزمایش در ایمن آغوش ساده،روان و لذت بخش بوده و خدمتی مشابه برترین های جهان را در اتمسفری دوستانه در اختیار شما قرار می دهد.

۳- هزینه آزمایش دادن در ایمن آغوش تفاوتی با آزمایشگاه‏های دیگر ندارد و در عوض مواردی مانند تیم حرفه‏ ای  مشاوره، پشتیبانی کامل، همراهی در فرایند درمان در صورت آلودگی ، مدرن و جالب بودن روند و موارد پرشماری از این دست را هم به دست خواهید آورد.

۴-براساس آمار سازمان بهداشت جهانی در سراسر جهان روزانه یک میلیون نفر به بیماری های مقاربتی مبتلا می گردند. اکثر بیماری های آمیزشی در مراحل ابتدایی و میانی فاقد هرگونه علامتی بوده و فرد عملا فرد متوجه ابتلای خود به آنها نخواهد شد.

۵-برخی از این بیماری ها مانند ایدز وهپاتیت ب و سی غیرقابل درمان هستند و اگر سهوا به دیگر افراد خانواده منتقل شوند،آنها نیز با مشکلات بسیار جدی روبه رو خواهند شد. بیماری هایی مانند کلامیدیا و سوزاک می توانند در مردان و زنان ایجاد نازایی نمایند که مساله ای بسیار جدی به شمار می آید.

۶- هرچه سریع‏تر آزمایش بدهید و از وضعیت سلامتی واقعی خود مطلع بشوید، در صورت وجود مشکل می توانید زودتر نسبت به رفع یا به حداقل رساندن نتایج آن اقدام کنید.

۷- دریافت یک جواب منفی برای تمامی موارد واقعا اطمینان بخش بوده و آرامشی خاص را نصیب فرد می کند. مطالعات بسیاری نشان داده اند که افراد پس از انجام آزمایش های غربالگری برای بیماری های مقاربتی رفتار مسئولانه تری را در پیش گرفته و برای حفظ سلامت خود اهمیت به مراتب بالاتری قائل می شوند.

سفارش آزمایش

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

ایمن آغوش آزمایش آنلاین بیماری های مقاربتی جنسی در خانهرید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو

ایمن آغوش آزمایش آنلاین بیماری های مقاربتی جنسی در خانه