تمامی آزمایشات در آزمایشگاه های تشخیص طبی معتبر انجام میشود.

تحت نظر متخصصان آموزش دیده و به وسیله به روز ترین دستگاه و کیت ها با بالاترین استانداردهای جهانی پاسخ های معتبر آزمایش شما حاصل میشود. در نهایت برگه پاسخ برای به حداکثر رسیدن اطمینان مشتری به مهر و امضای مسئول فنی دارای مدرک دکترای تخصصی علوم آزمایشگاهی خواهند رسید. ضمانت بازگشت وجه آزمایش آنلاین

تمامی تست ها  به همراه آزمایش های تاییدی در کنار نمونه های مثبت و منفی معلوم انجام می شوند. تا به این صورت هرگونه خطر مربوط به نادرست بودن جواب ها از میان برداشته شود.

ایمن آغوش از کار خود اطمینان دارد. به همین دلیل است که ضمانت بازگشت وجه را راه اندازی کرده ایم. خیلی ساده اگر جواب آزمایش های ما درست نبوده اند، ما نه تنها هزینه را به شما باز می گردانیم، بلکه هزینه آزمایشی که در آزمایشگاه دیگر انجام داده اید را هم بر عهده می گیریم. ضمانت بازگشت وجه آزمایش آنلاین

 ضمانت بازگشت وجه آزمایش آنلاین

بدون اتلاف زمان رفت و آمد، و بدون نیاز به انتظار طولانی جهت دریافت پاسخ آزمایش دهید. سلامتی شما مهمترین موضوع زندگی شماست. اگر بخاطر زمان داشته برای مراجعه به پزشک و آزمایشگاه، اطمینان از سلامتی خود را به تعویق می اندازید، بگذارید ما کمکتان کنیم.

اگرچه برگه جواب آزمایش ایمن آغوش، به همراه توضیحات کامل برای درک بهتر شما از شرایطتان ارائه می گردد. راهنمای خواندن برگه های معمول آزمایشگاهی جهت کمک به شما در وب سایت ایمن آغوش قرار داده شده است.

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است. پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

سفارش آزمایش