تصفیه خانه بدن

آزمایش کلیه کراتین اوره اسید اوریک

چرا آزمایش کلیه ضروری است؟ دکتر عباس بصیری در مراسم روز جهانی کلیه، گفت: در سال ۱۳۷۷، آمار مبتلایان به نارسایی کلیه در ایران ۱۳۷ نفر به ازای هر یک میلیون نفر بود ولی این عدد ۱۰ سال بعد به ۴۳۵ نفر به ازای هر یک میلیون نفر رسید.

همین خبر کوتاه نشانگر عمق فاجعه سلامتی کلیه در ایرانیان است. سبک زندگی بد، سختی غیراستاندارد آب آشامیدنی در اکثر مناطق و افزایش متوسط سنی جامعه عوامل اصلی در افزایش آمار افراد مبتلا به نارسایی این عضو مهم در ایران هستند. در اکثر موارد در صورت پی بردن به نارسایی در مراحل اولیه امکان برطرف نمودن مشکل و پیشگیری از نابودی کلیه های فرد وجود دارد.

پنل بررسی سلامت کلیه ایمن آغوش شامل سه فاکتور مهم پی بردن به سلامت کلیه ها است:

۱- کراتین

۲-اوره 

۳-اسید اوریک

این پنل در کنار آزمایش ادرار کامل می تواند تصویری دقیق از سلامتی این عضو بسیار مهم به وجود آورد. انجام این دو آزمایش ساده به شما کمک خواهد نمود تا در صورت وجود هرگونه مشکلی در کلیه های خود، پیش از آنکه شرایط سخت شود، با درمان های مناسب سلامت را به بدنتان بازگردانید.

ایمن آغوش این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با کمترین هزینه و در منزل یا محل کار خود و تنها در عرض ۵ دقیقه آزمایش کلیه بدهید. جواب ها روی گوشی موبایل برایتان ارسال می شوند.

خرید بسته آزمایش های کلیه از طریق لینک زیر:

سفارش آزمایش

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

آزمایش کلیه کراتین اوره اسید اوریک