آزمایش آنلاین در خانه چکاپ کامل

زیر و بم بدنت رو بشناس!

آزمایش چکاپ کامل در خانه بدون مراجعه به آزمایشگاه

نخستین گام برای برطرف کردن یک مشکل پیدا کردن آن است. تا زمانی که ندانید قند خون ناشتای شما بالاتر از حد نرمال است، به عادات غذایی اشتباه خودتان ادامه می دهید و با اینکار در وضعیتی بدتر و احتمالا غیرقابل بازگشت، متوجه بروز این مشکل خواهید شد. متاسفانه در موارد زیادی مانند کم خونی، افزایش کلسترول، بالارفتن چربی خون، چرب شدن کبد و… نیز روال به همین شکل بوده و بدن تنها در مراحلی که واقعا کار از کار گذشته شروع به ارسال پیام های اخطار جدی به ما می کند. راه حل چیست؟ آزمایش چکاپ کامل یکی از بهترین گزینه ها برای بدست آوردن درکی بهتر از وضعیت سلامتی شما به شمار می آید و به همین دلیل است که علاوه بر چکاپ روتین سالانه یا دو سال یکبار در مواردی مانند پیش از شروع رژیم غذایی جدید، در زمان آمادگی برای بارداری، بیماری طولانی مدت، خستگی بدون توجیه و… انجام یک چکاپ کامل برای آقایان و خانم ها می تواند بسیار کمک کننده باشد.

آزمایش چکاپ کامل

ما در ایمن آغوش قصد داریم تا این آزمایش مهم را به شکلی دوست‏ داشتنی و جالب‏ تر از همیشه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بسته های چکاپ کامل ایمن آغوش برای آقایان و خانم ها به گونه ای طراحی شده که مهم ترین نیازهای افراد مختلف را شامل می گردد و تصویری کامل از وضعیت سلامت عمومی را در اختیار تیم درمانی و ارتقا سلامتی شما قرار می دهد. امکان نمونه‏ گیری در محل توسط تیم ما نیاز به مراجعه شما به آزمایشگاه را از بین خواهد برد و ارسال جواب آزمایش ها بر روی گوشی موبایل به فرد اجازه می دهد تا همیشه و در هر مراجعه ای آنها را با خود به همراه داشته باشد و دیگر جا گذاشتن جواب آزمایش ها بی معنی خواهد شد.

برخورداری از مشاوره رایگان توسط متخصصین ما قبل از آزمایش به شما اجازه می دهد تا موارد ضروری احتمالی را به لیست درخواست هایتان اضافه کنید و پس از آزمایش نیز در صورت وجود هرگونه وضعیت غیرعادی هشدارها و مقالات مربوط به چگونگی کنترل مشکلات خود را در کنار پیشنهادهای پزشکی مناسب دریافت خواهید کرد. وقتی با ایمن آغوش آزمایش می دهید باید هم از روش سنتی جالب‏تر، دقیق‏تر و بهتر باشد.

آزمایش چکاپ کامل در خانه بدون مراجعه به آزمایشگاه

چکاپ کامل شامل چه مواردی است؟

پنل خون شناسی:

۱-شمارش سلول های خونی (CBC)

۲-اندازه گیری آهنگ رسوب سلول های خونی(ESR)

پنل بررسی سلامت کبدی:

۳-آنزیم های کبدی(AST-1  و  ALT)

پنل بررسی سلامت کلیه:

۴-اوره (Urea)

۵-بررسی نیتروژن اوره خون (BUN)

۶-کراتینین (Cr)

۷-اوریک اسید(Uric Acid)

پنل قلب و چربی:

۸-کلسترول(CHOL)

۹-تری گلیسیرید( TRIG)

۱۰-کلسترول بد (LDL)

۱۱-کلسترول خوب (HDL)

پنل عمومی

۱۲-قند خون ناشتا (FBS)

۱۳-آزمایش کلسیم (Ca)

۱۴-آهن(Fe)

آنالیز ادرار :

۱۵-آنالیز ادرار(UA)

موارد اختصاصی:

۱۶-تیروئید (TSH)

۱۷- آزمایش سرطان سینه(CA 15-3) (مخصوص بانوان)

۱۸- آزمایش سرطان تخمدان (CA 125) (مخصوص بانوان)

۱۹-آزمایش پروستات(PSA) (مخصوص آقایان)

آزمایش چکاپ کامل در خانه بدون مراجعه به آزمایشگاه