بدنت رو بشناس تا بهترین باشی

مهم ترین هدف هر ورزشکاری ارتقا سطح سلامتی خود می باشد.

بسته آزمایشی ورزشکاران ایمن آغوش به شما اجازه می دهد تا تصویری عالی از سلامتی بدن خود داشته باشید.

با این آگاهی مشکلات احتمالی را پیش از آنکه بزرگ شوند حل خواهید کرد و می توانید برای ارتقا توان ورزشی خود در زمینه تمرینات، رژیم غذایی و مکمل ها، به بهترین شکل ممکن عمل کنید. بسته آزمایشی ورزشکاران سطح هورمون های مهم خون شما را اندازه گیری می نماید، سوخت ساز بدنتان را می سنجد، کارایی کبد و کلیه هایتان را چک می کند و در مورد چربی و قند خونتان به شما اطلاعات می دهد. تمام ورزشکاران حرفه ای و افرادی که خواهان شروع رژیم غذایی و مکمل های تازه هستند می توانند از نتایجی که بسته آزمایشی ورزشکاران ایمن آغوش در اختیار آنها قرار می دهد بهره مند شوند. آزمایش لازم چکاپ ورزشکاران

همگام با استانداردهای جهانی

در کشورهای پیشرفته انجام آزمایش های روتین، مخصوصا برای ورزشکاران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسته آزمایشی ورزشکاران ایمن آغوش این خدمات را به شکلی با کیفیت، ساده، سریع و با قیمتی مناسب در اختیار هم میهنان قرار داده است. متاسفانه رویکرد علمی نسبت به ورزش و تغذیه ورزشی در کشورما بسیار کمرنگ است و در اکثر موارد مربیانی که دانش بالایی در زمینه بیوشیمی و فیزیولوژی بدن انسان ندارند، با تجویز دوزهای خطرناک از مکمل ها باعث بروز مشکلات خطرناک در آینده هنرجو می شوند.

اگر به تازگی از یک دوره رژیمی خارج شده اید و احساس ناراحتی می کنید یا آنکه می خواهید دوره جدیدی شروع کنید اما نمی دانید آمادگی کلیه ها، کبد و سیستم هورمون هایتان چقدر است، انجام این آزمایش را از دست ندهید. بسته آزمایشی ورزشکاران ایمن آغوش تصویری دقیق در اختیار شما قرار خواهد داد. این بسته شامل ۸ پنل اصلی است:

۱-پنل هورمون های جنسی

بررسی هورمون های جنسی برای ورزشکاران اهمیت دوچندان دارد. هورمون DHEA به همراه FSH  یا LH در زنان و مردان تصویری دقیق از عملکرد سیستم هورمون های درون ریز به وجود خواهد آورد. برای مردان بررسی مقدار تستوسترون و در خانم ها پروژسترون شاخص مهم بعدی خواهد بود. با اندازه گیری مقادیر این هورمون ها است که یک متخصص تغذیه یا مربی تحصیل کرده می تواند برنامه تمرینی شما را اختصاصی تر کند

۲-پنل سوخت ساز

برای تعیین سطح پایه سوخت و ساز بدن فرد آزمایش هورمون های تیروئیدی شامل TSH، T3 و T4 اهمیت اساسی خواهد داشت. این آزمایش ها برای آنکه بتوانید درکی درست برای رژیم چاقی یا لاغری موفق داشته باشید ضروری خواهد بود.

۳-پنل کبد

جگر مهم ترین عضو در حفره شکمی ما به شمار می آید و هر مشکلی برای آن می تواند تمام سلامتی شما را با چالش جدی روبه رو کند. پنل کبدی ایمن آغوش علاوه بر دو آنزیم اصلی کبدی، بیلی روبین شما را هم اندازه گیری خواهد نمود.

۴-پنل کلیه

آزمایش اوره، کراتین و اسید ارویک در کنار هم به شما کمک خواهد کرد تا در مورد سلامتی کلیه های خود به تصویر بهتری دست پیدا کنید. این آزمایش ها در مورد سطح سوخت و ساز بدن هم به یاریتان خواهند رسید.

۵-پنل قلب و چربی

این بخش شامل تری گلیسیرید به عنوان مهم ترین چربی خون در کنار کلسترول بد و خوب و کلسترول مجموع شما خواهد بود. با نگاهی به نتایج این بخش می توانید در مورد رژیم غذایی، سبک زندگی و از همه مهم تر سلامت قلب و عروق خود تصویری بهتر به دست آورید.

۶-پنل خون شناسی

بخش اصلی این آزمایش ها شامل شمارش سلول های خون، بررسی آنها و مقایسه اندازه و حجمشان با انواع استاندارد خواهد بود. این آزمایش ها در نهایت تصویر بسیار خوبی از سطح سلامت کلی شما در اختیار تیم درمانی قرار خواهد داد.

۷-قند، آهن، کلسیم

آخرین باری که قند خود را اندازه گیری کردید چه زمانی بود؟ درصد مبتلایان به دیابت هر روز در حال افزایش است و این بیماری خطرناک در مراحل آغازین تقریبا هیچ علامت قابل توجهی ندارد. اندازه گیری قند خون به شما کمک می کند بیشتر مراقب خودتان باشید. اندازه آهن و کلسیم را هم به این موارد اضافه کنید تا در بخش عمومی مهم ترین موارد ممکن را در بسته چکاپ کامل ایمن آغوش بررسی کرده باشید.

۸-ویتامین ها

بررسی ویتامین های ضروری برای عملکرد و ریکاوری بدن مانند ویتامین د ، ب ۱۲ در این بخش انجام می گیرد.

۹-آنالیز ادرار

این آزمایش علاوه بر کلیه ها، مجاری ادراری و مثانه شما را هم  بررسی خواهد نمود تا تصویری هرچه دقیقتر از عملکرد این دستگاه بسیار پر اهمیت برایتان به ارمغان بیاورد.

آزمایش لازم چکاپ ورزشکاران

سفارش آزمایش

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

آزمایش لازم چکاپ ورزشکاران

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است.

پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.