خونت اندازه دیگران سرخ هست؟

قیمت آزمایش خون در خانه.

آزمایش خون شناسی ایمن آغوش چندین شاخص مهم در سلامتی خون را بررسی می نماید. آزمایش شمارش سلوله های خونی یا CBC  بخش اصلی این آزمایش است. در بسته آزمایش خون شناسی مواردی مانند کم خونی، کمبود آهن، وجود عفونت احتمالی در بدن، شانس ابتلا به برخی سرطان ها و ده ها عامل دیگر قابل ردیابی است. آزمایش خون شناسی ایمن آغوش برای کسانی که خواهان دانایی بیشتر در مورد سلامت خود هستند یک ضرورت به شمار می آید.

بسته آزمایش خون شناسی شامل این موارد است:

قیمت آزمایش خون در خانه.

۱-شمارش سلول های خونی (CBC)

۲-اندازه گیری آهنگ رسوب سلول های خونی(ESR)

بسته آزمایش خون شناسی ایمن آغوش را به عنوان بخشی از بسته های چکاپ کامل و بسته مخصوص ورزشکاران انجام دهید. یا آنکه به صورت جدا سفارش بدهید.

سرویس خونگیری در منزل ایمن آغوش با حفظ محرمانه بودن آزمایش در کمترین زمان ممکن به شما مراجعه خواهد کرد.  دریافت جواب ها روی گوشی موبایل یعنی خداحافظی با دردسرهای رفتن به آزمایشگاه و پیدا کردن جای پارک و گرفتن جواب ها و گم کردن و به همراه نداشتن آنها در مراجعه بعدی به پزشک. ایمن آغوش یعنی آزمایشگاه در جیب شماست.

آزمایش خون شناسی

آزمایش سی بی سی یک آزمایش پایه به شمار می آید.  هر فردی در هر سنی می تواند با استفاده از آن اطلاعات جالبی در مورد سلامتی خود به دست آورد. اگر شما هم از آن آدم هایی هستید که باور دارند پیشگیری بهتر از درمان است، بهتر است هرسال یکبار آزمایش خون بدهید.

شمارش سلول های خونی علاوه بر گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت ها، شامل اندازه گیری مقدار هموگلوبین نیز می شود. این اطلاعات بیماری هایی مانند کم خونی یا وجود عفونت ها و حتی برخی از انواع سرطان ها را برای تیم درمانی آشکار می کنند.

به لطف استفاده از دستگاه های پیشرفته امروزی، دیگر آزمایش خون شناسی به سادگی و با قیمتی بسیار ارزان قابل انجام است. نتیجه آنکه در سرتاسر جهان به تست CBC  به چشم یک آزمایش عمومی و بسیار مفید می نگرند.

قیمت آزمایش خون در خانه.

سوال دارید؟ کارشناس آنلان ما در خدمت شماست. از طریق آیکن چت در سایت ( پایین چپ ) رایگان گفتگو کنید.

هویت شما برای کارشناس ما مجهول است. پس بدون نگرانی در مورد سلامتی خود سوال کنید. و مطمئن شوید.

همچنین از طریق شماره های زیر، می توانید با ما در ارتباط باشید:

تلفن ثابت: ۹۱۳۲۲۱۱۵-۰۲۱

شماره شبکه های اجتماعی: ۰۹۹۱۹۵۸۱۳۰۳

همیشه در دسترس شما هستیم.

سفارش آزمایش